O PROJEKTE

NAJKRAJŠÍ TATRANSKÝ KVET, APARTMÁNOVÝ DOM HOREC,
SA PREBÚDZA DO NOVEJ ÉRY

JEDINEČNÁ POLOHA

vďaka bezprostrednej blízkosti lyžiarskeho rezortu

PREKRÁSNE VÝHĽADY

na vrcholy Vysokých Tatier, vďaka ktorým sa sem budete radi vracať

ROMANTICKÁ INTÍMNA ATMOSFÉRA

apartmánového domu so zárukou dostatočného súkromia napĺňa charakter bývania, ktorý nenájdete v žiadnom hoteli

TOP ARCHITEKTONICKÉ RIEŠENIE

moderný, ale pritom do okolitej krajiny zapadajúci dizajn, a kvalitné spracovanie stavby vrátane interiéru

LOKALITA

Synonymom pre švajčiarske Alpy je St. Moritz, francúzske Alpy - to je Chamonix, Rakúsko rovná sa Zillertal ... a keď sa povie Vysoké Tatry, všetkým sa vybaví Tatranská Lomnica. Malebná horská obec na úpätí Lomnického štítu, ktorá je doslova rajom pre milovníkov lyžovania rovnako ako pešej turistiky. Lanovka je v prevádzke aj v jarných, letných a jesenných mesiacoch, čo je vhodné pre tých, ktorí si chcú trochu spríjemniť či skrátiť svoj výstup do hôr. Medzi najobľúbenejšie patria výlety na Skalnaté pleso či Lomnický štít. Viac informácií nájdete tu.

Apartmány sú vzdialené len 18 minút autom z Popradu, kde sa nachádza aj letisko. Košické letisko ja vzdialené 125 km.

MODERNÝ DIZAJN, VYSOKÁ ÚROVEŇ VYBAVENIA

Apartmánový dom ponúka 22 jednopodlažných apartmánov a 4 luxusné dvojpodlažné penthousy s vírivou vaňou. Všetky apartmány sú plne vybavené vrátane mobiliáru, 19 z nich je jednospálňových a 7 dvojspálňových. Ich veľkosť sa pohybuje od 41 do 145 m2 vrátane logií a terás.

Apartmány sú moderne a nadčasovo zariadené, pričom dizajn absolútne zapadá do okolitej krajiny a spĺňa všetko, čo od svojho druhého bývania môžete očakávať. Samozrejmosťou je lodžia alebo terasa, takmer každý apartmán disponuje infrasaunou, ktorá je zárukou nerušeného odpočinku po lyžovačke alebo turistike.

Na odkladanie menej používaných či sezónnych vecí poslúži skladovací priestor na prízemí, a tím, ktorí neradi odmetajú sneh z auta či majú svoje vozidlo radi v bezpečí, ponúkame priestrannú garáž.

Vyberať si môžete priamo tu APARTMÁNY A OSTATNÉ PRIESTORY kliknutím na podlažie a následne na konkrétny apartmán.

DEVELOPER

Kompletnú prestavbu pôvodného objektu Horec na apartmánový dom a následný predaj apartmánov do súkromného vlastníctva zabezpečuje spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s., ktorá je so svojimi dcérskymi spoločnosťami lídrom v prevádzkovaní horských stredísk a zábavných parkov a poskytovaní turistických služieb v strednej a východnej Európe s portfóliom zahŕňajúcim realitné projekty, najvýznamnejšie horské strediská, zábavné parky, golfové rezorty a hotely. Viac informácií o spoločnosti a jej realitných projektoch nájdete tu http://tmr.sk/o-nas/profil-spolocnosti/realitne-projekty/

SPRAVA A ÚDRŽBA APARTMÁNOV

Vlastníctvo nehnuteľností zvyčajne prináša starosti, avšak investícia do kúpy apartmánu v Horci vám bude prinášať len radosť. Radi vám sprostredkujeme služby spojené so správou a údržbou nehnuteľnosti. Odhadované mesačné náklady sú 150 EUR / apartmán.